Sitemizde şuan toplam 5785 film bulunmaktadır.

Baba Candır Tüm Bölümler (DVBRip-HDTVRip-WEB-DL-720p-1080p) Güncel – İndir

0
( Yüksek Kalite )

Baba Candır Tüm Bölümler (DVBRip-HDTVRip-WEB-DL-720p-1080p) Güncel

6k8Q53

 

Hakkında

Ceylan yıllar önce hayat*ını kurtarıp evlenmek için sözleştiği çocukluk aşkını bulmak amacıyla Kapadokya”daki evini bırakıp İstanbul”a gelir. Elinde ikisinin beraber çekildiği çocukluk fotoğrafı ve Ulus Parkı”nın adresi hariç hiçbir şey yoktur. İstanbul”a geldiğinde yol sormak için ilk günden işine geç kalan Emrecan”ı durdurur.

Emrecan ve Ceylan arasında bir yanlış anlaşılma olur ve ikili kendilerini karakolda bulur. En küçük çocuğu Emrecan”ı yeni işi yerine karakola yolladığından bihaber olan babası Yufkacı Sali*h hüzünle oğlunun ve tek başına büyüttüğü diğer çocuklarının doğum gününü unuttuğunu fark eder. Doğum gününü hatırlayan tek kişi kardeşi Nermin”dir. Emrecan”ın ablası Ece aklı işte olduğu için babasının doğum gününü unutmuştur. Ece”yi meşgul eden ona her gün yeni bir zorluk çıkaran patronun oğlu Haluk”tur. Evin ortanca çocuğu olan Doktor Egemen ise bir haftadır nöbet tuttuğundan günleri hepten karıştırmıştır.

Ece aniden babasının doğum günü olduğunu hatırlayınca durumu telafi etmek için hemen bir akşam yemeği planı yapar. Bu sırada Emrecan karakoldan kurtulup işine ucu ucuna yetişir ama yeni işi hiç de beklediği gibi çıkmaz. Ceylan ise Ulus Parkında elindeki eski fotoğrafla çocukluk aşkını arıyordur. Emrecan işi yüzünden Ulus Parkına gelince C*eylan ve Emrecan”ın yolu yeniden kesişir ve başları sabahkinden de büyük bir belaya girer.

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

3aPA90
indirme

 

turbobitTURBOBIT iNDiRMEK iÇiN TIKLA
 

Yorum Yap

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
130
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Baba Candır Tüm Bölümler (DVBRip-HDTVRip-WEB-DL-720p-1080p) Güncel   Ceylan yıllar önce hayat*ını kurtarıp evlenmek için sözleştiği çocukluk aşkını bulmak amacıyla Kapadokya”daki evini bırakıp İstanbul”a gelir. Elinde ikisinin beraber çekildiği çocukluk fotoğrafı ve Ulus Parkı”nın adresi hariç hiçbir şey yoktur. İstanbul”a geldiğinde yol sormak için ilk günden işine geç kalan Emrecan”ı durdurur. Emrecan ve Ceylan arasında bir […]

Tür: DİZİ İNDİR, Yerli Diziler İndir

Yapım: Türkiye

IMDB Puanı: -

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.