Gururla Zayıflık, İkiz Kardeştirler. LOWELL
Vip Üyelik Al Sınırlara Takılma
Nette İLK Filmler
Güncel Yerli Yabancı Filmler
Son Çıkan Türkçe Dublaj Yabancı Diziler
Hepsi Tek Link
Kota Yok Şart Yok
1 AYLIK
20
VİP Üyelik
3 AYLIK
55
VİP Üyelik
6 AYLIK
129
VİP Üyelik
12 AYLIK
199
VİP Üyelik
Ana sayfa Dizi "Baba Candır Tüm Bölümler (DVBRip-HDTVRip-WEB-DL-720p-1080p) Güncel – İndir"
indirme

Baba Candır Tüm Bölümler (DVBRip-HDTVRip-WEB-DL-720p-1080p) Güncel

6k8Q53

 

Hakkında

Ceylan yıllar önce hayat*ını kurtarıp evlenmek için sözleştiği çocukluk aşkını bulmak amacıyla Kapadokya”daki evini bırakıp İstanbul”a gelir. Elinde ikisinin beraber çekildiği çocukluk fotoğrafı ve Ulus Parkı”nın adresi hariç hiçbir şey yoktur. İstanbul”a geldiğinde yol sormak için ilk günden işine geç kalan Emrecan”ı durdurur.

Emrecan ve Ceylan arasında bir yanlış anlaşılma olur ve ikili kendilerini karakolda bulur. En küçük çocuğu Emrecan”ı yeni işi yerine karakola yolladığından bihaber olan babası Yufkacı Sali*h hüzünle oğlunun ve tek başına büyüttüğü diğer çocuklarının doğum gününü unuttuğunu fark eder. Doğum gününü hatırlayan tek kişi kardeşi Nermin”dir. Emrecan”ın ablası Ece aklı işte olduğu için babasının doğum gününü unutmuştur. Ece”yi meşgul eden ona her gün yeni bir zorluk çıkaran patronun oğlu Haluk”tur. Evin ortanca çocuğu olan Doktor Egemen ise bir haftadır nöbet tuttuğundan günleri hepten karıştırmıştır.

Ece aniden babasının doğum günü olduğunu hatırlayınca durumu telafi etmek için hemen bir akşam yemeği planı yapar. Bu sırada Emrecan karakoldan kurtulup işine ucu ucuna yetişir ama yeni işi hiç de beklediği gibi çıkmaz. Ceylan ise Ulus Parkında elindeki eski fotoğrafla çocukluk aşkını arıyordur. Emrecan işi yüzünden Ulus Parkına gelince C*eylan ve Emrecan”ın yolu yeniden kesişir ve başları sabahkinden de büyük bir belaya girer.

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

3aPA90
indirme

 

turbobitTURBOBIT iNDiRMEK iÇiN TIKLA
 

Yorum Yap

Kırık Link

Benzer Konular

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın