Dağ 2 izle Full Yerli Film Hdfilmkablosu.com | Film İndir - Türkçe Dublaj Film - Hd Film - 3D Film
Sitemizde şuan toplam 3664 film bulunmaktadır.

Dağ 2 izle Full Yerli Film Hdfilmkablosu.com

0
( Yüksek Kalite )

Dağ 2 izle bana göre şimdiye kadar yapılmış olan en iyi Türk filmi, çünkü daha önce çekilmiş olan yerli bir filmin arkasında Türk silahlı kuvvetlerini görmedik, evet yanlış okumadınız bu yapım Türk silahlı kuvvetleri tarafından destekleniyor ve şimdiden imdb puanı 10 üzerinden 10 ama vizyona gireli henüz 4 gün oldu, sinemada da salonlar ful çekiyor diye duyduk çoğu sinema ek seanslar bile düzenlemiş zaten ilk filmden ne kadar iyi bir yapım ile karşılaşacağımızı biliyoruz değil mi muhtemelen çekilen ilk filmi izlemişsinizdir sizler de.

Bu seri de bana göre bir filmi iyi yapan her şey var mesela gerçekçilik ya da dram ya da bol miktarda trajedi tıpkı hayatımızda karşımıza çıktığı gibi bunlar oldukça kaliteli bir şekilde karşımıza çıktı bizim diğer yapımlara benzemiyor hani şu saçma olan aşk filmlerine. Film aksiyon, dram ve gerilim türünde komedi de bulunur içinde ama. 2016 Komedi Filmleri bir filmi çekici hale getirmek için bir sürü yol izlerler yapımcılar ünlü oyuncular getirir senaryoyu iyileştirir ya bol miktarda reklam yapar. Bu film hiç birini yapmadı doğallığını korudu yapmasına gerek kalmadı çünkü yapımcılar Türk silahlı kuvvetlerine başvuru yaparak film için destek istedi başta reddedilse de daha sonra kabul edildi film de kullanılan bütün araç gereçler gerçek silah mermileri hariç.

Yani bu rolü oynayacak pek oyuncu bulması da zordu ama yine de çok iyi kadro var pek tanınmış isimler yok çok ünlü olmasalar bile oldukça iyi aktörler var yine bu yapımda. Dağ 2 full izle bulması zor dedik çünkü bu yapımda birer özel kuvvetler askerini canlandıracak idiler hal arasında bilinen ismi ile bordo bereliler bizim ordunun en seçkin birliği, yani techizatların da gerçek olduğu göz önünde bulundurulursa işleri oldukça zordu oyuncuların, mesela bir sahnede ki uçuş takımı 30 kilo idi. Film de işlenecek konu ise şu olacak bir gazeteci kuzey ırakta kaçırılacak ve bizim bordo bereliler sınır ötesi operasyon yaparak onu kurtarmaya çalışacak ama işleri biraz kötüleşecek ve 7 bordo bereli ölümde dans edecek, bir ölür bin diriliriz, hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
398
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Dağ 2 izle Full Yerli Film Hdfilmkablosu.com

Dağ 2 izle bana göre şimdiye kadar yapılmış olan en iyi Türk filmi, çünkü daha önce çekilmiş olan yerli bir filmin arkasında Türk silahlı kuvvetlerini görmedik, evet yanlış okumadınız bu yapım Türk silahlı kuvvetleri tarafından destekleniyor ve şimdiden imdb puanı 10 üzerinden 10 ama vizyona gireli henüz 4 gün oldu, sinemada da salonlar ful çekiyor […]

Tür: Reklam, Tanıtım Yazısı, Tanıtım Yazısı

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.