Sitemizde şuan toplam 5775 film bulunmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm WEB-DL 1080p – Tek Link

0
( Yüksek Kalite )

Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm WEB-DL 1080p

1

Hakkında

Moğolların baskılarıyla bunalan Kayılar, yurt bulamadıkları için Selçuklulara ait yayladan göç edememişlerdir. Kış ve kıtlık obayı esir almıştır. Süleyman Şah’ın büyük oğlu Gündoğdu, toyda Halep’e gitmeyi önerir. Bu teklif kabul görür. Herkes Süleyman Şah’ın kararını beklemektedir: Halep’e gidecek elçi kim olacaktır?

Alpleri ile ava giden Ertuğrul, Müslüman bir aileyi Haçlıların elinden kurtarıp obaya getirir. Kurtardığı ailenin kızı Halime, Ertuğrul’un kalbine bambaşka bir ateş düşürürken obanın bu yeni misafirleri ateşten bir çember içinde hayat mücadelesi veren Kayıları daha büyük bir tehdidin kucağına atacaktır.

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
lEPLwCR

noBdw6l

indirme

 

turbobit
TURBOBIT iNDiRMEK iÇiN TIKLA

Yorum Yap

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
174
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Diriliş Ertuğrul 42.Bölüm WEB-DL 1080p Moğolların baskılarıyla bunalan Kayılar, yurt bulamadıkları için Selçuklulara ait yayladan göç edememişlerdir. Kış ve kıtlık obayı esir almıştır. Süleyman Şah’ın büyük oğlu Gündoğdu, toyda Halep’e gitmeyi önerir. Bu teklif kabul görür. Herkes Süleyman Şah’ın kararını beklemektedir: Halep’e gidecek elçi kim olacaktır? Alpleri ile ava giden Ertuğrul, Müslüman bir aileyi Haçlıların […]

Tür: DİZİ İNDİR, Yerli Diziler İndir

Yapım: 2016 Türkiye

IMDB Puanı: 7

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.