Sitemizde şuan toplam 5592 film bulunmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe | (x264 – 720p) | Güncel Tüm Bölümler – indir

0
( Yüksek Kalite )

Hayat Mucizelere Gebe | (x264 – 720p) | Güncel Tüm Bölümler – indir

KANAL-D-Hayat-Mucizeler-Gebe

 

Hakkında 

 

Öğretmenlik atamasını beklerken bir otelde geçici olarak garsonluk yapan İnci, bir gün bir doktora gider ve tüm hayatı değişir. Jinekolog yanlışlıkla, beş yıl önce tanışıp aşık olduğu ama sonra bir daha hiç görmediği Engin’in spermlerini ona zerk eder. İnci hamile kalır. Tam da o günlerde dürüst, güvenilir komiser Serhat’la evlenmek üzeredir.

Bu hamilelik ikilinin dünyalarını alt üst eder. İnci bebeği doğurup doğurmama konusunda kararsızdır. Üstelik her kafadan bir ses çıkmaktadır. Anne Süheyla, kızının geleceğini düşünerek bebeği doğurmamasını söylerken, anane Esma dinen günah olduğunu söyleyerek karşı çıkar.

Engin’in menfaatçi karısı Didem yıkılmak üzere olan evliliğini kurtarmak için bu bebeğin doğmasını ve ona sahip olmayı her şeyden çok ister. Serhat evleneceği kızın başına gelen bu talihsiz olayla sarsılıp bebekten istemeyerek de olsa kurtulmayı dilerken Engin ise genç yaşta yakalandığı kanser hastalığını atlatmış ve bir daha baba olamayacağı gerçeğiyle yüz yüze kalmış olduğundan bebeğin doğmasını her şeyden çok arzulamaktadır.

Peki, İnci ne yapacaktır? Bu bebeği doğurmalı mı yoksa doğurmamalı mıdır?

İnci’nin kararı yalnız onu değil, hayatındaki herkesi de çok yakından ilgilendirmektedir.


EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
VXQBVy
indirme

 

 

turbobit
TURBOBIT iNDiRMEK iÇiN TIKLA

Yorum Yap

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
97
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Hayat Mucizelere Gebe | (x264 – 720p) | Güncel Tüm Bölümler – indir       Öğretmenlik atamasını beklerken bir otelde geçici olarak garsonluk yapan İnci, bir gün bir doktora gider ve tüm hayatı değişir. Jinekolog yanlışlıkla, beş yıl önce tanışıp aşık olduğu ama sonra bir daha hiç görmediği Engin’in spermlerini ona zerk eder. İnci […]

Tür: DİZİ İNDİR, Yerli Diziler İndir

Yapım: Türkiye

IMDB Puanı: -

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.