Sitemizde şuan toplam 5689 film bulunmaktadır.

Kertenkele (HDTVRip – DVBRip) Güncel Tüm Bölümler – Tek Link

0
( Yüksek Kalite )

Kertenkele (HDTVRip – DVBRip) Güncel Tüm Bölümler

0kMVNV

 

Hakkında

2. SEZON

Herkes Onu Öldü Sanıyor!

Kardeşini ve sevdiği kadını kurtarmak için hayatını tehlikeye atan Kertenkele bir yıl sonra hastanede gözlerini bambaşka bir hayata açar ve kendini özel bir kolejdeki haylaz öğrencilerin olduğu bir sınıfta din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak bulur.

Diğer yanda, Zehra geçen bir yıl içinde evliliğe çok yaklaşmıştır. Dedesinin yakın bir dostunun oğlu ile evlenmek üzeredir. Betül ise abisinin kaybını hala kabullenememiştir. Abisinin yasını tutan Betül, Semih’in ısrarlı evlilik tekliflerine direnmektedir.

Kertenkele takıntısı yüzünden Hale’nin boşadığı Ünsal ise her yerde Kertenkele’yi aramakta, onun hayaliyle boğuşmaktadır. Kertenkele’nin intikamını almaya yemin etmiş olan Deli Kenan, Sokrat’ın peşine düşmüştür. Herkesin öldüğünü sandığı Kertenkele ise bütün bunlardan habersiz farklı bir hayatın kahramanı olarak yeni kimliğine alışma çabası vermektedir.

 

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
6kA8kk

 

Gk85kv

 
indirme

 

turbobit
TURBOBIT iNDiRMEK iÇiN TIKLA
 

Yorum Yap

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
141
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Kertenkele (HDTVRip – DVBRip) Güncel Tüm Bölümler   2. SEZON Herkes Onu Öldü Sanıyor! Kardeşini ve sevdiği kadını kurtarmak için hayatını tehlikeye atan Kertenkele bir yıl sonra hastanede gözlerini bambaşka bir hayata açar ve kendini özel bir kolejdeki haylaz öğrencilerin olduğu bir sınıfta din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni olarak bulur. Diğer yanda, Zehra geçen […]

Tür: DİZİ İNDİR, Yerli Diziler İndir

Yapım: 2015 Türkiye

IMDB Puanı: -

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.