Sitemizde şuan toplam 5786 film bulunmaktadır.

O Hayat Benim (XviD – 720p) Günce Tüm Bölümler – indir

0
( Yüksek Kalite )

O Hayat Benim (XviD – 720p) Günce Tüm Bölümler – indir

iI3MsiX

 

Hakkında

3. SEZON

Bahar tüm gerçekleri öğreniyor…

Efsun mahkemede Yusuf Erkıran’ı öldürenin annesi Nuran Demirci olduğunu anlatır ve tüm gözler hakime döner. Mehmet Emir ve Hülya için* verilecek ceza hayati önem arzetmektedir. Hasret’in babasından kalan miras işlerini halletmek isteyen Ateş, geri dönülmez bir yola girmiştir. Ateş adım adım Bahar’ın kimin kızı olduğu sırrına yürürken, Efsun ve Sultan da bu gerçeğin ortaya çıkmaması için harekete geçerler.

Ateş, sonunda Efsun’un sırrını öğrenir. Bahar’a onun bir sahtekar olduğunu söyleyecektir ancak bundan emin olmak için yapması gereken çok önemli bir iş daha vardır. Ateş, Bahar ve Mehmet Emir’den aldığı- DNA örneklerini adli tıbba gönderir. Ve sonunda Efsun’un gerçek yüzü ortaya çıkar. Mehmet Emir ve Hasret’in kızı olduğunu öğrenen Bahar Efsun’un karşısına dikilir.

 

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
vL13jR

 

1kQRJD
indirme

 

 

turbobit
TURBOBIT iNDiRMEK iÇiN TIKLA
 

Yorum Yap

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
174
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

O Hayat Benim (XviD – 720p) Günce Tüm Bölümler – indir   3. SEZON Bahar tüm gerçekleri öğreniyor… Efsun mahkemede Yusuf Erkıran’ı öldürenin annesi Nuran Demirci olduğunu anlatır ve tüm gözler hakime döner. Mehmet Emir ve Hülya için* verilecek ceza hayati önem arzetmektedir. Hasret’in babasından kalan miras işlerini halletmek isteyen Ateş, geri dönülmez bir yola […]

Tür: DİZİ İNDİR, Yerli Diziler İndir

Yapım: Türkiye

IMDB Puanı: -

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.